آشنایی مختصر با

شرکت بازرگانی بارز پخش

افزایش تعداد خودروهای سواری در دهه‌های گذشته از یکسو و تلاش برای ارتقاء عمر مفید خودروها سبب گردیده است که خرید قطعات یدکی از یک نیاز به ضرورتی اجتناب‌ناپذیر برای صاحبین خودورهای سواری تبدیل شود. درک به موقع این ضرورت سبب گردید جمعی از فعالان بازار قطعات یدکی خودرو در کرمان با تصمیمی آینده‌نگر، در سال ۱۳۷۶ اقدام به تأسیس شرکت بارزپخش با هدف تأمین و توزیع لوازم یدکی خودروهای سواری در استان کرمان نمایند. بارزپخش به پشتوانۀ تجارب، خوش‌نامی مؤسسان وکارکنان متخصص و متعهد خود، موفق شد علاوه بر تامین و توزیع قطعات یدکی در تمامی شهرهای استان کرمان محدوده ارائه خدمات را به منطقه جنوب‌شرق کشور توسعه داده و بازار استان‌های هم‌جوار از جمله سیستان‌وبلوچستان، هرمزگان، بوشهر، فارس، یزد و خراسان جنوبی را نیز تحت پوشش خدمات خود قرار دهد.

نقشه توزیع بارزپخش
Hello World …

شرکت بازرگانی بارز پخش

خدمات و سرویس‌های ویژه

بارزپخش همواره رویکرد مشتری‌مداری و ارائه پاسخ شایسته به انتظارات مشتریان را به‌عنوان یکی از اصول و ارزش‌های کاری سرلوحه فعالیت خود قرار داده است. بارزپخش توانسته است به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در تامین قطعات یدکی خودرو، بهترین راه حل را برای نیازهای مشتریان ‌دهد. این راه‌حل‌ها شامل مجموعه ای از پیشنهادات در تنوع کالا، تضمین اصالت و قیمت در کنار ارسال رایگان است که سبب اعتماد بیش از پیش مشتریان و ‌تقویت ارتباط متقابل گردیده است.

سوابق و آمار

بارز پخش، همواره اصیل

۲۵+سابقه فعالیت
۲۰۰+سابقه فعالیت
۶۵۰۰۰+قطعه یدکی
۶۰۰۰+مشتری فعال

۲۰۰ برند داخلی و خارجی . ۶۵۰۰۰ قطعه یدکی

برندهای قطعات یدکی سبد کالایی بارز پخش

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

تماس با کارشناسان فروش و تامین بارزپخش

پیوستن به شبکه تأمین کنندگان و مشتریان

۰۳۴-۳۴۹۱۰۰۳۱۳۲

image

بارز پخش، هموراه اصیل

لیبل اصالت کالا

شرکت بارزپخش همواره رویکرد مشتری‌مداری و ارائه پاسخ شایسته به انتظارات مشتریان را به‌عنوان یکی از اصول و ارزش‌های کاری سرلوحه فعالیت خود قرار داده است و این نگرش در شعار تبلیغاتی این شرکت یعنی «بارزپخش، همواره اصیل»، نیز نمود یافته است. تضمین کیفیت محصول و پاسخ‌گویی در زمینه تمامی ایرادهای فنی و کیفی محصولات در سبد کالایی، نیز حاصل همین رویکرد است. شرکت بارزپخش با ایجاد ساختار لیبل اصالت کالا در کنار گارانتی اصلی محصول، توانسته است گامی بلند و روبه‌جلو در زمینۀ حقوق مشتریان برداشته بیش از پیش زمینه‌تقویت ارتباط متقابل با مشتریان و پاسخگویی شایسته را فراهم نماید.

image