شرکت بازرگانی بارز پخش

مرجوعی کالا

شرکت بارزپخش همواره رویکرد حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و پاسخگویی شایسته به تمامی ایرادات فنی محصولات را به‌عنوان یکی از اصول و ارزش‌های کاری سرلوحه فعالیت خود قرار داده است. امکان مرجوع کردن کالاهای معیوب یکی از مهترین اقدامات اجرایی بارز پخش در راستای تحقق این ارزش کاری است.

مرجوعی قطعات معیوب درب فروشگاه

با وجود تمامی مکانیزم‌های نظارتی و حمایتی در زمینه تضمین اصالت و کیفیات قطعات در سبد کالایی شرکت بارز پخش، در برخی موارد ایرادات در خط تولید قطعات ایجاد شده و این ایرادات فنی تنها پس از نصب قطعات قابل شناسایی می‌باشد و شرکت بارز پخش در کنار ساختار لیبل اصالت کالا و گارانتی اصلی محصول در تمامی مواردی که ایراد فنی در خط تولید قطعه اتفاق افتاده باشد، امکان مرجوعی کالاهای معیوب را نیز فراهم نموده است که این موارد پس از ثبت در وب‌سایت از درب فروشگاه مرجوع می ‌گردد که این اقدام سبب رعایت حقوق مشتریان، تقویت ارتباط متقابل با مشتریان و پاسخگویی شایسته گردیده است.

تماس با کارشناسان فروش و تامین بارزپخش

پیوستن به شبکه تأمین کنندگان و مشتریان

۰۳۴-۹۱۰۰۳۱۳۲

شرکت بارزپخش همواره رویکرد مشتری‌مداری و ارائه پاسخ شایسته به انتظارات مشتریان را به‌عنوان یکی از اصول و ارزش‌های کاری سرلوحه فعالیت خود قرار داده است و این نگرش در شعار تبلیغاتی این شرکت یعنی «بارزپخش، همواره اصیل»، نیز نمود یافته است. امید است تلاش‌های بارزپخش در پاسخگویی مناسب و صحیح به ایراد فنی از یکسو و امکان مرجوعی قطعات معیوب از سوی دیگر زمینه‌ تقویت ارتباط متقابل با مشتریان و پاسخگویی شایسته را فراهم نماید.